המלצות

דניאל

איזה כיף שיש הזדמנות לפרגן למאמן ולקבוצה :)
אני זוכר את השיחה הראשונה שעשיתי עם עומרי.  אמרתי לו שאני רק רוצה שמאמן יכתוב לי תכנית אחת לחודש. עומרי חייך וביקש שאבוא לאימון חינם. כמובן שמאז אני שם וגאה להיות שייך למשפחת הישגים. כן. משפחה. לא פחות...  
הבנתי שלהתאמן עם עומרי בהישגים זה הרבה יותר, זה הדאגה האינסופית לכל אחד ואחת, ההודעה הדואגת למה לא הגעת לאימון, התאמת תכנית אימונים ברמה האישית ולזכור בכל רגע נתון מה המצב של כל מתאמן ומה עליו לעשות... אימונים ברמה הכי גבוהה שיש עם גיוון באימונים ושבירת שיגרה, ועוד כל כך הרבה...
מנסיוני בהישגים למדתי שני דברים חשובים:
1. תמיד להקשיב לעומרי! 

2. חבל שלא הצטרפתי קודם לקבוצה...
תעשו לעצמכם טובה תצטרפו אלינו ותבינו על מה אני מדבר...
אם כבר ריצה אז בקבוצה ואם כבר קבוצה אז בקבוצה המובילה עם המאמן מספר אחת : עומרי דמלין הישגים ריצה וכושר

גלית

שלום, אני גלית, בת 44 רעיה ואם לארבעה, מתגוררת בראשון לציון, מג'נגלת בין עבודה מטורפת, בית, בעל, חתול, ארבעה ילדים ו...כן כן גם ריצה :)

הגעתי לקבוצה לפני כשנה מלווה בשני חברים טובים. רצנו ביחד כשנה וכשרצינו להיות קצת יותר רציניים הצטרפנו לקבוצה. כאן כבר היה קשה להעלות תירוצים. יש שלושה אימונים בשבוע. אתה משלם עליהם כסף ובעצם כאן אתה מחוייב.

בריצה בקבוצה גיליתי, בראש ובראשונה מאמן עם נשמה ע נ ק י ת !

כמה שיותר מתאמנים ומתאמנות, ככה יש לו יותר סבלנות לענות לכל אחד ואחת על כל השאלות, הגחמות, הכאבים והטרוניות. אדם שחשוב לו שתרוץ נכון. שלא תיפצע. שתהיה מרוצה מעצמך. שלא יהיה סבל. שתבוא בחיוך.24 שעות ביממה. תוך כדי ריצה מתגלים גם האנשים. אמיתיים כמוני וכמוך. חוכמה, נשמה, חוש הומור, אהבה לחיים, לריצה. פתאום באמצע החיים אתה מקבל מתנה בדמות חברים חדשים. ככה זה כשאתה חולק ככ הרבה קושי, אתגרים, זיעה, עליות וירידות. מעבר לריצות הכייפיות במיוחד בסופי השבוע, ביערות, בחולות, בבוץ, בטבע, אתה פתאום מבין שזה זה. ושום ספורט אחר לא יכול להחליף את ההנאה הצרופה הן במהלך הריצה והן בתוצאות ובאורח החיים ביום יום.

לפעמים אי מסתכלת על עצמי מהצד. קמה בארבע בשבת בבוקר כדי ליסוע ליער ולרוץ שם עם הקבוצה, ואני פשוט לא מאמינה... זהירות, ממכר!

כתשרוצו, תבינו :)

הילה 

הגעתי להישגים כדי לשפר תוצאות, תכננתי להישאר כחודשיים, בינתיים עברה כבר שנה

ואני לא מתכוונת לעזוב בקרוב, 
מאז כבר שיפרתי תוצאות, עשיתי חצי מרתון וקמתי אין ספור שבתות בשעות לא שעות לאינספור חוויות
יש בהישגים משהו שאי אפשר להסביר במילים,
אווירה שלא מובנת מאליו והיא בזכות המאמן האכפתי, המבין, התומך, שיודע בדיוק מה צריך ואיך ומתי

 

הישגים בשבילי היא לא עוד קבוצת ריצת, היא ה- קבוצה!

תמיר

בהתחלה לא חשבתי שאני בעניין של לרוץ עם קבוצה ורצתי לבד, אני והמוזיקה.
כשנפצעתי במהלך האימונים למרתון התקשרתי לעומרי לקבל עצה, אותו הכרתי קצת מהקבוצה במזכרת בתיה איתה מעט רצתי.
עומרי הציע שאבוא לרוץ עם הקבוצה ברשלצ ואכן באתי.
גיליתי שם את עומרי מאמן שמאבחן ברגע מה הבעיה ומה הפתרון, דואג, בודק שהכל בסדר, מתעניין ועוזר גם מחוץ לאימונים, בקיצור חבר שהוא גם מאמן ולהיפך.
הפציעה עברה מהר ושנה אחכ הייתי מוכן למרתון טבריה.
הקבוצה זה לא רק מסגרת אימונים, זה האנשים בקבוצת הישגים שעושים אותה מה שהיא. חבורה מגובשת שיודעת לקבל גם חדשים לקבוצה ולהתייחס אליהם כאילו תמיד היו שם. חבורה מדהימה של אנשים היודעים לצחוק אחד עם השני, לעודד ולמשוך כשקשה.
שילוב של מאמן מצויין, אנשים נהדרים היוצרים קבוצה נהדרת.

 - - -

הצטרפתי להישגים לפני שנתיים, כשלפני כן, רצתי מדי פעם, מקסימום 10 ק"מ. מהר מאד, התוצאה שלי ב-10 ק"מ השתפרה משמעותית ולמדתי לרוץ הרבה יותר טוב ונכון. במשך השנתיים, עליתי בהדרגה מ-10 ק"מ, ל-15 ,לחצי מרתון ומרתון השנה שההכנה אליו היתה מושלמת.

הכח האמיתי של הישגים הוא במשפחתיות, עומרי יחד עם החברים בקבוצה, מצליחים לגרום לכל אחד שמצטרף, להרגיש שהוא חלק מהמשפחה, שיש משהו מעבר לריצה. בהישגים אין הבדל בין הרץ המהיר ביותר לרץ האיטי ביותר, זה אפילו לא חשוב, כולנו שווים, ובזכות זה, כולם נהנים ומשתפרים. עומרי הוא הרבה מעבר למאמן, הוא יודע מתי לתת מילה טובה, מתי לכעוס שצריך, אכפת לו מכל מתאמן ומתאמן, ותמיד ישמח לעזור גם מחוץ לשעות האימון ומחוץ לעולם הריצה.

0526685747

 

0526685747